sūrelis atvirukas

Valgomi laukiniai augalai – pavasaris (pasivaikščiojimas ir degustacija)

Šiemet pavasaris labai lėtas, eina sau po truputį, kad augalai nenušaltų ir nervina visas jau pasiruošusias trumpus  sijonus ir pasiruošusius į juos žiūrėti…

Bet laukinių augalų pažinimui ir rinkimui geresnio pavasario negalima norėti – augalai neskuba augti, taip greitai neperžydi, ir nenušala. Galima rasti ir labai ankstyvo pavasario žalumos ir jau ateinančio gausos meto žolynų. Vienu metu galima rinkti besiskleidžiančius pumpurus, iš žemės tik išlindusius ūglius, šviežius lapus ir pirmuosius žiedus. Todėl balandžio 30 dieną kviečiu visus besidominčius valgomais laukiniais augalais į Slėnio pievas bei pakrūmes.

Šį kartą rinksime laukinius šparagus (įvairius ūglius), laukinius špinatus (valgomus lapus), ieškosime laukinių kaparėlių (pumpurų) ir gersime laikinius kokteilius. Ir, aišku, ragausime laukinius Slėnio patiekalus – pyragus su ūgliais, užtepus su žolėmis, tortus su dilgėlėmis, sėklų duoneles ir t.t.

Pamoka įvyks sodyboje Slėnyje balandžio 30 dieną, 11 valandą, užtruks apie 3 – 4 valandas.

Registruokitės el.paštu ieva@slenyje.lt arba telefonu 8615 19638

Kaina žmogui 25 EUR, vaikai iki 10 metų priimami ir pamaitinami nemokamai. Mokestį prašome pervesti tik užsiregistravus.