is paukscio skrydzio

APGYVENDINIMAS

Sodyba Slėnyje yra vienkiemis Neries regioniniame parke, netoli nuo Vilniaus (~30 km važiuojant link Kernavės). Esame įsikūrę pačioje gražiausioje Lietuvos vietoje (ir tai ne mūsų vienų  nuomonė),  dviejų upių -Neries ir Dūkštos santakoje, Karmazinų piliakalnio papėdėje. Net du pažintiniai parko pėsčiųjų takai prasideda beveik mūsų kieme. Aplink rasite dar kelis piliakalnius, senuosius pilkapius, galingus ąžuolus, o kurmiai vis iškelia senosios keramikos likučius mūsų kieme… Rytais nuo Neries atslenka tirštas rūkas. Jame galima pamatyti besiganačius elnius, stirnas bei šernus…

Jei Jūs mylite tikrą gamtą bei Lietuvos istoriją taip kaip ir mes, kviečiame atvykti į mūsų  Slėnį pailsėti ar pasimokyti. Sodyboje yra svečių namai su nedidele sale-svetaine, 2 apartamentai ir trys atskiri kambariai, pavėsinė su lauko krosnimi, didelis kiemas su pieva – ne veja, žolynas, kuriame auga vaistiniai ir prieskoniniai augalai. Ir šeimininkai  visad nusiteikę papasakoti istorijų apie gamtą, tikrą maistą, Lietuvos praeitį bei pavedžioti po pievas.

Sodyboje gaminame išskirtinį maistą – pagal senuosius receptus, tik iš vietinių produktų, pagardintą laukinėmis žolėmis.  Kepame savo duoną, raugiame daržoves, gaminame senovinį midų bei alų, renkame valgomas laukines žoleles. Ruošiame degustacijas ir  mokymus.