25

Pietūs Slėnyje

Pietūs Slėnyje

Slėnio svečių namų gyventojams siūlome maitinimą. Vaišiname tikrai išskirtiniais, sezoniniais bei senoviškais patiekalais, šviežia, namie kepta duona iš ką tik sumaltų miltų, vietoje raugintomis daržovėmis, namine žolelių gira , pačių gamintu alumi bei midumi. Ir, aišku, viskas bus pagardinta laukinėmis bei sodyboje auginamomis prieskoninėmis žolelėmis. Suaugę bus pavaišinti taure tikro senovinio midaus ar žolelių alaus.

Degustacines vakarienes siūlome penktadieniais ir šeštadieniais.

Visi pietūs susideda iš Slėnio degustacinių užkandžių-užtepų, raugalų, sriubos, antro patiekalo, deserto, žolelių, šaknelių bei gydomųjų grybų arbatos ir taurės midaus, bokalo alaus ar laukinių žolių antpilo. O ryte gausite kelių patiekalų pusryčius.

Kaina 25 EUR suaugusiam, 10 EUR vaikams nuo 3 iki 14 metų.

 

Užkandžių krepšelis

Šiemet jau galite užsisakyti Slėnio užkandžių krepšelį ir valgyti ten, kur panorėsite – Dūkštos pažintiniame take, Dūkštos ir Neries santakoje ar prie laisvo staliuko pačioje sodyboje. Krepšelyje rasite tai, ką tuo metu gaminame – šviežios duonos kepaliuką, žolelių sviesto, dilgėlių pesto, pašteto ar kitų užtepų, bobausių pyrago gabalą, raugintų daržovių stiklainėlį, saldaus pyrago riekę. Turinys visad bus kitoks, nes gaminame iš to, kas tuo metu augą, ką tuo metu turime ir iš viso, mums nuobodu visad tą patį daryti. Taip pat krepšelyje rasite staltiesėlę ir visus reikiamus indus. Užsisakyti reikėtų prieš 2-3 dienas.

Krepšelio kaina 4 asmenims 40 eurų, 2 asmenims 20 eurų. Užstatas už krepšelį 10 eurų.